Kontakt

Rune Tegelstaden
Rune Tegelstaden
VD, projektledning, kalkyl & inköp
ann-charlotte@tegelstaden.se
0150-557 50
Mats Tegelstaden
Mats Tegelstaden
v VD, Projektledare, kalkyl och inköp
mats@tegelstaden.se
0150-557 50
Annika Tegelstaden
Annika Tegelstaden
Ekonomichef
ann-charlotte@tegelstaden.se
0150-557 50
Marcus Gerdåker
Marcus Gerdåker
Projektledare
marcus@tegelstaden.se

Patrik Karlsson
Patrik Karlsson
Projektledare
parre@tegelstaden.se

Manfred Östergren
Manfred Östergren
Projektledare, kalkyl och inköp
manfred@tegelstaden.se
0150-557 50
Ann-Charlotte Hallqvist
Ann-Charlotte Hallqvist
Växel, administration & ekonomi
ann-charlotte@tegelstaden.se
0150-557 50
Patrik Berglind
Patrik Berglind
Fastigheter, uthyrning & service
patrik@tegelstaden.se
0150-557 50
Jonas Corneliusson
Jonas Corneliusson
Fastigheter & service
jonas@tegelstaden.se
0150-557 50

Om du behöver göra en serviceanmälan till oss kan du göra det här via vår webbplats.
GÅ TILL SIDAN FÖR SERVICEANMÄLAN »

.

Certifieringar